Czech English

Asociace pro mezinárodní otázky – Jaký je úspěšný recept na české předsednictví Radě EU? Jaké jsou naše silné a naopak slabé stránky?

  • Úvod
  • Novinky z ČR a ze světa
  • Asociace pro mezinárodní otázky – Jaký je úspěšný recept na české předsednictví Radě EU? Jaké jsou naše silné a naopak slabé stránky?

Jakých příležitostí by Česká republika měla během svých šesti měsíců využít a jakou roli bude hrát tzv. Východní partnerství? Právě Východní partnerství a integrace západního Balkánu do evropských struktur jsou takovými příležitostmi, jak předsednictví nejen zvládnout, ale dát mu i nějakou zapamatovatelnou stopu a myšlenku do nové dekády evropské politiky,“ píše analytik Pavel Havlíček ve článku pro Ústav mezinárodních vztahů.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace