Czech English

Diakonie ČCE – V libanonském Bejrútu již pátým rokem působíme prostřednictvím místního komunitního centra Tahaddi v chudinské čtvrti Hay el Gharbeh.

  • Úvod
  • Novinky z ČR a ze světa
  • Diakonie ČCE – V libanonském Bejrútu již pátým rokem působíme prostřednictvím místního komunitního centra Tahaddi v chudinské čtvrti Hay el Gharbeh.

Vedle podpory vzdělávání v Libanonu Diakonie ČCE poskytuje také pomoc formou potravinových poukázek, dětských plen či výživy. Rodinám asistují při získání osobních dokladů, které jsou důležité pro případný návrat zpět do Sýrie, a hledání vlastního živobytí. Momentálně probíhá sbírková kampaň na podporu komunitního vzdělávacího centra Tahaddi v Bejrútu. Více informací a odkaz na sbírkovou kampaň naleznete zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace