Czech English

Diskusní odpoledne o transformační politice

9.4.2015
adelastiborova

Zastoupení Evropské komise v České republice a DEMAS – Asociace pro podporu demokracie a lidských práv ve spolupráci s Katedrou mezinárodních vztahů a evropských studií Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně si Vás dovolují pozvat na diskusní odpoledne o transformační politice, které se koná v rámci debatního cyklu věnovaného podpoře lidských práv, demokracie a občanské společnosti ve třetích zemích, a to v kontextu hodnotové dimenze společné zahraniční a bezpečnostní politiky EU.

Datum: 22. dubna 2015, 13:00 – 16:30 Místo: Atrium Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, Joštova 10, Brno

Spojenectví světových demokracií jako protiváha autoritativních režimů

Panelisté:
  • Christopher Walker, National Endowment for Democracy (video: úvodní slovo)
  • Pavel Dufek, Katedra politologie FSS MU
  • Vladan Hodulák, Katedra mezinárodních vztahů a evropských studií FSS MU
  • Ondřej Juřík, Člověk v tísni
  • František Mikš, Centrum pro studium demokracie a kultury (CDK)
Moderace: Jakub Klepal, Nadace Forum 2000

Hard Case Countries: Rusko, Bělorusko, Barma, Latinská Amerika

Panelisté:
  • Jan Holzer, Katedra politologie FSS MU
  • Ondřej Juřík, Člověk v tísni
  • Pavel Pšeja, Katedra mezinárodních vztahů a evropských studií FSS MU
  • Maryna Puzdrova, Občanské Bělorusko
Moderace: Sabina Malcová, DEMAS

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace