Czech English

Glopolis – Seminář „Strategické cíle NNO v oblasti migrace s důrazem na uprchlictví: vnější a vnitřní politiky“

  • Úvod
  • Novinky z ČR a ze světa
  • Glopolis – Seminář „Strategické cíle NNO v oblasti migrace s důrazem na uprchlictví: vnější a vnitřní politiky“
28.10.2016
FoRS

Analytické centrum Glopolis a Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR by Vás rádi pozvali na seminář „Strategické cíle NNO v oblasti migrace s důrazem na uprchlictví: vnější a vnitřní politiky“. Na tomto setkání by s Vámi rádi projednali možné oblasti shody na strategických požadavcích NNO, které se věnují migraci a zejména pomoci uprchlíkům v ČR, EU a ve třetích zemích, co případně v této vnitřní a vnější dimenzi doporučovat politikům a státní správě a dále také obecněji vizi komplexnějšího, dlouhodobého přístupu k migraci a uprchlictví, ke které chceme směřovat. Seminář se bude skládat ze dvou souvisejících částí (je možné se účastnit pouze jedné). Seminář se bude konat 11. 11. 2016 Místo bude upřesněno, dosavadní program a rozšiřující informace ji ale již teď můžete přečíst, a to právě tady! PS: jestli se rozhodnete jít, potom se musíte v rámci organizace registrovat na tomto odkaze!

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace