Czech English

Grant UNESCO – Documenting Changing Climate in Africa

Iniciativa UNESCO Climate Frontlines ve spolupráci s Japanese Funds-in-Trust vyzývá k předkládání návrhů projektů v oblasti subsaharské Afriky zaměřených na pastevecké komunity s názvem Documenting Changing Climate in Africa. Projekt je zaměřen na pochopení venkovských a pasteveckých komunit a jejich znalostí o počasí a klimatu, jejich předpovídán počasí a jejich postřehů ohledně změn životního prostředí.

UNESCO hledá jednotlivce, kteří budou s komunitami spolupracovat a budou se snažit o naplnění cílů projektu, kterými jsou: vytvořit dialog mezi členy komunity a klimatology a posílení místních kapacit.

Návrhy projektů musí prokázat znalost pasteveckých národů se sídlem v jedné nebo více z následujících zemí: Benin, Burkina Faso, Čad, Džibutsko, Eritrea, Etiopie, Gambie, Mauritánie, Niger, Senegal, Somálsko, Tanzanie nebo Uganda.

Návrhy můžete posílat do 11.5.2015 na email peoples@climatefrontlines.org.

Veškeré informace naleznete zde.

 

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace