Czech English

Nabídky partnerství pro projekty EK DEAR

TRIALOG informuje o nových žádostech týkajících se partnerství v projektech v rámci aktuálního grantového výběrového řízení Evropské komise pro oblast globálního rozvojového vzdělávání (DEAR):
  • International Alert (UK) pracuje již několik let s diasporickými komunitami. Hledá partnery pro práci na projektu v rámci Lotu 2 výběrového řízení EK (DEAR) zaměřeného na práci s těmito komunitami, především s mladými lidmi jakožto uznávaným a cenným hlasem v debatách a akcích v oblasti rozvoje.
  • The Swedish Committee for Afghanistan (SCA) by se chtěl jako partner nebo tzv. associate stát součástí projektu zaměřeného na kampaně a advocacy práci v oblasti efektivnosti rozvoje v tzv.  fragile states a/nebo zdravotní péče.
  • The Ubuntu Network (Irsko) má zájem zapojit se jako partner do projektu v Lotu 1 (Global Learning – projekty v rámci formálního vzdělávacího systému) zaměřeného na dalším zapojování GRV do vzdělávání učitelů aj.
  • Global Initiative on Psychiatry – Sofia (GIP-Sofia) hledá partnery, přednostně z Chorvatska, ČR, Maďarska, Lotyšska, Polska, Rumunska a Slovenska, pro práci na projektu  v oblasti DEAR.
Bliží informace k těmto žádostem i kompletní seznam všech žádostí týkajících se partnerství v projektech financovaných EK a dalšími donory naleznete na webové stránce TRIALOGu.

 

 

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace