Czech English

Nadechnutí 2014

Zelený kruh zve na otevřenou programovou konferenci Nadechnutí 2014, která se uskuteční ve dnech 19. – 21. září 2014 od pátku 17.00 až do neděle 14.00, v prostorách Kaprálova mlýna v Ochozu u Brna. Konference je příležitostí položit si otázky o zeleném hnutí, na které běžně není čas – ať už za zelené hnutí považujete mnoho různých skupin lidí, či pouze jednu z nich, ať se mezi ně řadíte sami, či Vás pouze téma intenzivně oslovuje. Co chceme?
  • Chceme překročit hranici, která zdánlivě dělí zelené hnutí od zbytku společnosti; chceme si vyjasnit vztah zeleného hnutí k veřejnosti a odnést si inspiraci pro aktivizaci veřejnosti.
  • Chceme sdílet metody a přístupy úspěšného nastolování témat ochrany životního prostředí jako celospolečenských témat, a diskutovat principy vhodného nastolování takových témat.
  • Chceme najít způsob, jak přejít ve vztahu s veřejností z defenzivy (obhajoby zeleného hnutí a jeho témat) do ofenzivy (zapojení veřejnosti do zeleného hnutí a do řešení témat).
Jak se zaregistrujete? Registrovat na konferenci se můžete od 20. 6. 2014 až do naplnění kapacity (100 osob). Neváhejte s sebou vzít svoje partnery či děti, rádi pro ně zajistíme ubytování a zvláštní program – kontaktujte však předem pro jistotu naši kancelář. Registrujte se prostřednictvím online formuláře, kde naleznete i informace o možnostech ubytování. Po registraci budete mít příležitost vytvořit si vlastní program například výběrem z nabídky dílen a paralelně probíhajících příspěvků. Účastnický poplatek je určen výslovně k pokrytí nákladů na vaše stravování a ubytování. Výše účastnického poplatku na osobu a celou dobu konference (ubytování a plná penze) může činit mezi 886 a 1610 Kč včetně DPH, a bude se lišit podle délky pobytu a typu ubytování, který zvolíte v registraci. V případě dotazů bez váhání napište na katerina.vondrasova@zelenykruh.cz nebo zavolejte do kanceláře Zeleného kruhu na 222 517 143. Co vás čeká? Do panelových diskusí zveme H. Librovou, Y. Gailly, M. Wittingerovou, J. Drápalovou, M. Bursíka, P. Křížka, J. Plamínka, R. Havlíčka, dále pak H. Chalupskou, B. Urbanovou, J. Kravčíkovou, M. Hollana, J. Koteckého, Z. Vlasatou, K. Nesrstovou, D. Murphyho, J. Koželouha, J. Beránka, J. Rizmana a P. Lebedu. Těšit se můžete i na přednášky, dílny a praktická cvičení – s kým? – to a další informace se dozvíte v pozvánce.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace