Czech English

Newsletter CONCORD

18.6.2014
FoRS
V novém newsletteru CONCORD se dočtete:
  • CONCORD’s New President: Johannes Trimmel – Na Valném shromáždění byl zvolen nový prezident CONCORDu Johannes Trimmel. Jeho první rozhovor v nové funkci a záznam z webináře můžete nalézt zde.
  • Novými členy CONCORD se staly 2 NGO: SOS Children’s Villages a chorvatská národní platforma CROSOL. Více informací o členech CONCORD naleznete zde.
  • A Decent life for all? – Reakci CONCORD k prohlášení Evropské komise „A Decent life for all: from vision to collective action” naleznete zde.
  • EU13 Development: 10 Interesting Facts – Deset zajímavých věcí o rozvojovém sektoru v zemích EU13 naleznete zde.
  • FIFA: ‘Don’t Look Away’ – EU zahájila novou kampaň, jejímž cílem je bojovat proti sexuálnímu násilí na nezletilých v průběhu fotbalového mistrovství světa v Brazílii. Více infromací zde.
  • Leadership Development Course – DEEEP/CONCORD DARE Forum, Development Perspectives a Smart CSOs Lab pořádají od září 2014 učební cyklus s názvem “Explorers’ Journey for Systemic Change: tackling root causes”. Registrace je možná do 30. června. Více informací naleznete zde.
Další informace ohledně plánovaných akcí, pracovních nabídek, projektů a další naleznete zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace