Czech English

Poptávková řízení ZÚ ČR v Kambodži

Zastupitelský úřad ČR v Kambodži (ZÚ Phnom Penh) vyhlašuje poptávkové řízení  na realizátory projektů v sektorech zdravotnictví a vzdělávání. Toto výběrové řízení je plně v gesci ZÚ Phnom Penh. Více informací naleznete na webových stránkách zastupitelského úřadu zde.

Jedná se o následující projekty:

  • Enhancement of Technical Education in Cambodia – uzávěrka je 22. května a veškeré informace včetně formulářů naleznete zde.
  • Improvement of Hygiene Standards and Occupational Safety in Wat Kirisraasong Primary School (Kirivong District, Takeo Province) – uzávěrka je 30. dubna a veškeré informace včetně formulářů naleznete zde.
  • New Health Centres in Takeo Province – Training of Medical Staff and Awareness Campaign for Local Population – uzávěrka je 30. dubna a veškeré informace včetně formulářů naleznete zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace