Czech English

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

11.12.2015
admin
Máte již přichystané vánoční dárky? Ne? Potom by Vaší pozornosti neměly uniknout stránky našich členů a pozorovatelů. Nabízejí zajímavé tipy na vánoční dárky všeho druhu, kterými můžete nejen udělat radost svým blízkým, ale i přispět na dobrou věc. Co třeba kolečkové křeslo pro tibetského seniora, tužky a sešity pro jednu celou tibetskou třídu aj.? Pokud Vás tento tip zaujal, podívejte se na stránky na stránky společnosti MOST. Nebo balíček hygienických potřeb pro děti z Bangladéše, sada náředí pro lidi postiženými zemětřesením v Nepálu aj.? Zavítejte na stránky ADRA Česká republika. Podporu syrské rodině v ČR, lidem v nouzi v České republice aj. můžete zaslat (a následně obdržet darovací certifikát) díky organizaci Diakonie. A co takhle darovat netradiční dárek jako např. bioplnynárnu, krávu, sazenici stromu, bezpečný aj.? Tyto a mnohé další naleznete na stránkách společnosti Člověk v tísni.        

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace