Czech English

Zastoupení Evropské komise v České republice – Týdeník

22.7.2016
Kamila Muchová

Co můžeme očekávat od slovenského předsednictví? Od 1.července radě EU předsedá Slovensko, které tuto úlohu převzalo od Nizozemska. Během následujících měsíců se chce Slovensko zaměřit na čtyři klíčové oblasti a na otázky, které jsou důležité pro evropské občany, aby se obnovila důvěra v evropský projekt. Zajímá Vás, jaké jsou tyto čtyři oblasti a další informace? Pak si přečtěte Týdeník z minulého týdneDočtete se v něm také o nové směrnici týkající se boje proti praní peněz, o společné evropské pohraniční a pobřežní stráži i o prohloubení spolupráce EU a NATO. Aktuální týdeník vzpomíná na nešťastnou událost, která se odehrála minulý týden ve Francii. Ano, jedná se o teroristický útok k Nice, v den státního svátku. Francie může počítat s podporou Evropské komise v boji proti terorismu, stejně jako každý členský stát EU. Jak na útok EK reagovala, si přečtěte zde. Stejně tak si můžete přečíst o nových návrzích na přísnou, ale férovou evropskou azylovou politiku. o štítu EU-USA na ochranu soukromí online a zjistit, jak inovační je Česká Republika.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace