Czech English

Zpravodaj INEX-SDA

18.12.2014
FoRS
Milí přátelé INEX-SDA,
pokud ještě sháníte dary pod stromeček, máme pro vás tip na netradiční dárek pro Vaše blízké – můžete si zakoupit voucher na workcamp na léto 2015. Chcete sami vyjet do zahraničí? I během zimy je možné se zúčastnit dobrovolnických projektů, doporučujeme např. environmentální projekt Kurogi 2 v Japonsku. Zkušenější dobrovolníci se můžou hlásit k účasti na vzdělávacím programu GLEN, uzávěrka přihlášek je 11. ledna. Rádi bychom Vám také oznámili, že od 20. prosince do 4. ledna nejsme v kanceláři.
  Workcamp pod stromeček – darujte možnost být užitečný Pokud chcete své blízké obdarovat možností být užitečný, zažít něco zajímavého a využít svou energii, darujte jim poukaz na krátkodobý dobrovolnický projekt v zahraničí. Poukaz v hodnotě 2 500 Kč pokrývá úhradu účastnického poplatku a je možné ho uplatnit během sezóny od března – srpna 2015 dle výběru projektu v nabídce ve více jak 70 zemí světa. Poukazy objednávejte na: workcamp@inexsda.cz, jako předmět uveďte „VOUCHER.“   O zkouškovém vyjet na workcamp: Japonsko Plánujete už teď, co s volným časem o zkouškovém? Co takhle vyrazit na workcamp? A proč nevyzkoušet třeba Japonsko? Aktuálně doporučujeme únorový environmentální projekt „Kurogi 2“, který se zaměřuje mimo jiné na budování stezek v místním lesoparku. V databázi pak najdete i další zajímavé jarní workcampy v Japonsku i jinde.   V lednu uzavíráme přihlášky k účasti ve vzdělávacím programu GLEN Do 11. ledna 2015 máte možnost přihlásit se do příštího ročníku programu GLEN! Na účastníky čeká plně hrazená účast na třech inspirativních mezinárodních seminářích zaměřených na globální učení a tříměsíční stáž v organizacích v Keni, Maroku, Etiopii, Gruzii, Indii, Myanmaru (Barmě) nebo Azerbajdžánu. Nasbírané zkušenosti účastníci zúročí při realizaci vlastních projektů, které mohou být realizovány s podporou INEX-SDA. O tom, co na vás čeká i o tom, jaké byly minulé ročníky se dozvíte na stránkách INEX-SDA, GLENím facebooku nebo evropských stránkách GLENu.Těšíme se na vaše přihlášky.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace