Czech English

ARNIKA – Staré stromy jsou našim bohatstvím

V Poodří existuje několik významných lokalit jeho výskytu, stromy v nich však postupně odumírají a chybí mladá nastupující generace. Už třetím rokem ARNIKA pracuje na tom, aby propojili izolované lokality výskytu páchníka a umožnili nově vysázeným stromům dorůst do věku, kdy budou schopné vytvářet dutiny. Každé jaro a podzim je ve znamení výsadby nových stromů a nejinak tomu bude i letos. Na jaře plánují vysadit téměř 400 stromů. Mnozí z vás by se rádi připojili. Podzim už bude přívětivější a všichni zájemci o výsadby stromů se budou moct zapojit do zkrášlování krajiny Poodří. Bez vaší pomoci by se v této těžké době pracovalo mnohem hůř, pokud máte zájem, přispějte prosím  jakoukoli částkou zde

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace