Czech English

Arnika – Zveřejnění aplikace o znečištění ČR a video „Zdravé hračky pro zdravé děti“

  • Úvod
  • STARE-Nezařazené
  • Arnika – Zveřejnění aplikace o znečištění ČR a video „Zdravé hračky pro zdravé děti“
11.11.2016
FoRS

Arnika veřejnosti představila novou internetovou aplikaci, díky které můžete prozkoumat své okolí a podívat se, které části České Republiky jsou nejvíce znečištěné chemickými a jinými látkami a jaký vliv mají látky na vaše zdraví. Chcete vědět, jak je na tom právě vaše bydliště? Navštivte online mapu a podívejte se! Toxické látky se často nevyhýbají ani hračkám pro děti. A právě této problematice se věnuje ARNIKA ve svém novém videu, které můžete shlédnout zde. Za poslední rok Arnika odhalila několik případů nebezpečných látek v dětském zboží. Ftaláty v dětských botičkách, těžké kovy v bižuterii a dětském nádobí nebo zpomalovače hoření v Rubikových kostkách. V rozšířeném vydání knihy „Jak žít dobře, zdravě a ekologicky šetrně“ nově najdete i kapitolu „Hračky a péče o děti“.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace