Czech English

Asociace společenské odpovědnosti – Nakup na dobro: Comeback Céček zasáhl i ty nejmocnější

Udržitelným Céčkům propadl i samotný Kapitán Demo. Ten vzkazuje všem, kteří chtějí zbohatnout, ať neváhají a nakoupí SDGs Céčka, protože právě v nich se skrývá ta pravá hodnota. Kapitán Demo se rozhodl podpořit projekt věnováním svého zlatého chainu z recyklovaných Céček do odměn na Hithit. Zlatý chain je opravdu unikátní svého druhu a žádný takový na světě nenajdete. Vizí je, aby se společenská odpovědnost a udržitelnost stala přirozenou součástí podnikání i fungování každé organizace v Česku. Do konce kampaně na Hithit k podpoře vzniku e-shopu Nakup na dobro zbývají poslední dva týdny. Odkaz na Hithit najdete zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace