Czech English

Češi na misi na ČT

14.1.2015
adelastiborova

Na České televizi můžete nyní zhlédnout dokumentární snímky z cyklu Češi na misi. Jedná se o projekt České televize, realizovaný pod vedením režisérky Alice Růžičkové. Již příští sobotu, 24. ledna, se můžete těšit na snímek Deníky z Gruzie, Keni, dokumentářní film Tomáše Potočného o prvních krocích mladých lidí do světa dobrovolnictví a zahraniční pomoci. Všechny odvysílané snímky jsou k dispozici také ve videoarchivu – zde.

Cyklus Češi na misi obsahuje tyto snímky:

  • Místo narození: Doro, Jižní Súdán, dokumentární film o české zahraniční rozvojové spolupráci realizované Lékaři bez hranic v jižním Súdánu (režie: Andrea Culková).
  • Deníky z Gruzie, Ugandy a Keni, dokumentární film o české zahraniční rozvojové spolupráci realizované INEX-SDA (režie: Tomáš Potočný).
  • Trvale udržitelný kůň, dokumentární film o české zahraniční rozvojové spolupráci realizované ZOO Praha v Mongolsku (režie: Hana Nováková).
  • Uprostřed Afriky, dokumentární film o české zahraniční rozvojové spolupráci realizované SIRIRI ve Středoafrické republice (režie: Květa Přibylová).
  • Svoboda ve Vietnamu, dokumentární film o české zahraniční rozvojové spolupráci realizované DWW ve Vietnamu (režie: Alice Růžičková).

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace