Czech English

Další development coffee!

10.6.2014
adelastiborova

Jak je to s těmi neziskovkami a businessem? Tak tuhle otázku budete moci rozlousknout ve středu 11. června. Rozvojová káva totiž tentokrát naváže na konferenci „Profesionálové – to nejlepší ze spolupráce byznysu a neziskovek“ v pražském Impact Hubu. Zatímco na konferenci (můžete se na ní registrovat zde) se bude od 14:00 hledat způsob jak nejlépe propojit neziskovky s businessem – na následné rozvojové kávě se budeme bavit o zkušenostech lidí co odešli z nezisku do businessu a naopak. Co je motivovalo? Co je trápí? Udělali by to znovu? Co by doporučili ostatním?… a co vaše zkušenosti? Přijďte se o ně podělit!

Začínáme ve středu 11. června tentokrát v 19:00 v Impact Hubu Praha.

Účast zatím potvrdili:

  • TOMÁŠ LINDNER – dříve působil v programu globálního rozvojového vzdělávání GLEN v INEX-SDA a nyní ho znáte z časopisu Respekt
  • VERONIKA DIVIŠOVÁ – pracovala například pro Britskou ambasádu v Praze, Mezinárodní organizaci pro migraci – IOM v Íránu, nebo pro Člověka v tísni jako vedoucí mise, projektová konzultantka a policy officerka, dnes je v Sourcefabric o.p.s.
  • LENKA ČERNÁ – založila si vlastní rodinou firmu Excellent v oblasti Fair trade, vyjednala její odkup belgickou Miko Coffee a dnes pracuje na volné noze jako evaluátorka, fundraiserka nebo odbornice na společenskou odpovědnost firem.
  • DAGMAR FOUSKOVÁ – aktuálně ředitelka INEX-SDA, pracovala i pro Člověka v tísni, Siemens nebo 3P Consulting s.r.o.
  • KATEŘINA HAVRÁNKOVÁ – dříve působila v Lipce zabývající se enviromentálním vzděláváním či v NaZemi, poté přešla do MF dnes a nyní pracuje v Českém rozhlase
  • INKA PIBILOVÁ – dříve pracovala například pro nadnárodní korporaci Mars, nebo pro Nareshwadi Learning Centre v Indii či jako ředitelka Českého Fóra pro rozvojovou spolupráci – FoRS – nyní je na volné noze
  • ROMANA DUCHOSLAVOVÁ – aktuálně pracuje pro Člověka v tísni, působila i v INEX-SDA, má za sebou ale i zkušenosti z Ernst & Young

Guestlist najdete zde.

Událost na facebooku pak zde.

 

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace