Czech English

Development Coffee: PR a etika

26.2.2015
adelastiborova

Další Development Coffee se bude konat 5. března od 18 do 20 hodin ve Skautském institutu. Diskuze se tentokrát bude točit ohledně etiky toho, jakým způsobem (nejen!) v nevládních organizacích komunikujeme to, co děláme.

Jak se nezaprodávat líbivými hesly a silnými fotkami a zároveň nebýt uzavřenou skupinou „sluníčkářů“? Jak moc můžeme zjednodušovat informace o našich projektech, nebo tématech, která se snažíme komunikovat do veřejného prostoru? Kde jsou zjednodušení a zkreslení přípustná a kde za čárou?

O tom se se bude diskutovat s hosty, kterými budou:

– IVONA REMUNDOVÁ – spolu s Filipem Remundou založila Studio Prosvěta, které pomáhá organizacím i jednotlivcům při plánování jejich kampaní. Věnovala se PR a kampaním v rámci EDUCONU a kampani Česko proti Chudobě…znáte třeba TV Bangladesh? :https://www.youtube.com/watch?v=_A5cgLjuaWc

– TOMÁŠ URBAN – vedoucí mediálního oddělení Člověka v tísni.

– HELENA ŠTOHANZLOVÁ a ONDŘEJ NEZBEDA přijdou z Cesty domů o.s. Helena je vedoucí fundrasingu, Ondřej pracuje v PR.http://www.cestadomu.cz/

Akce se koná ve Skautském Institutu – Staroměstské náměstí č. 4. Účast prosím potvrďte do guestlistu tady: http://goo.gl/QZNxfG.

Jak Development Coffee funguje?

Je to diskuzní platforma lidí z nevládních organizací, akademického sektoru i prostě kohokoli, kdo se zajímá o nějaké rozvojové, sociální nebo enviromentální téma. Každý může navrhnout téma o kterém by rád diskutoval na developmentcoffee.org a hlasovat o tématech už navržených. My k tématu s nejvíce hlasy uspořádáme debatu. Vždy každý první čtvrtek v měsíci ve Skautském Institutu.

Pro více info sledujte facebook.com/developmentcoffee adevelopmentcoffee.org

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace