Czech English

Newsletter CONCORD

26.11.2014
FoRS
V nejnovějším newsletteru CONCORD se dočtete o následujících tématech:
  • Global Conference & International Civil Society Week – Stovky zástupců občanské společnosti, včetně několika členů CONCORD se zúčastnilo několika akcí u příležitosti Mezinárodního týdne občanské společnosti. Více zde.
  • Get the new CONCORD AidWatch report – Získejte nejnovější údaje ohledně rozvojové pomoci evropských zemí z nové zprávy AidWatch. Více zde.
  • NGOs call for end to „inflated“ aid spending – EU se záměrně uměle navyšuje výši pomoci, která šla do rozvojových zemí. V roce 2013 to bylo o 5,2 mld €. Více zde.
  • CONCORD meets EU Commissioner Mimica  – Nový eurokomisař pro rozvoj se minulý týden poprvé setkal se členy CONCORD. Více zde.
  • CONCORD input to EU Human Rights plan – CONCORD by rád sdílel některé počáteční vstupy do procesu přezkumu akčního plánu EU pro lidská práva a demokracii. Více zde.
Další informace ohledně plánovaných akcí, pracovních nabídek, projektů a další naleznete zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace