Czech English

Novinky.cz – Článek „Lidé čím dál častěji přispívají na charitu online“

Lidé si postupem času oblíbili nakupování vánočních dárků online. A to platí i pro charitativní dárky, které udělají radost hned dvakrát. Jednou pod stromečkem a podruhé ve světe, kde díky finanční pomoci lidé získají například kůzlata, toalety, školní pomůcky a jiné. S největším úspěchem se setkává kampaň Člověka v Tísni „Skutečný dárek“, kampaň UNICEF „Dárky pro život“ či e-shop organizace ADRA. Lidé mají rádi, když dostanou na oplátku něco hmotného, třeba darovací certifikát, a navíc mohou přesně sledovat, kam jimi poskytnuté finance jdou. O kolik se částky zvedly a na co zákazníci nejvíce slyší se dozvíte v článku na portále Novinky.cz.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace