Czech English

Overseas Development Institute (ODI) newsletter

30.6.2014
FoRS
Nejnovější newsletter Overseas Development Institute (ODI) nabízí řadu rozličných témat.
  • ROMA – the ultimate development policy guide – Jak dosáhnout změny politiky v oblasti mezinárodního rozvoje? Tato příručka vychází z desetiletého výzkumu rozvojového týmu ODI a poskytuje odpovědi a nástroje. Více zde.
  • Male gender-based violence: a silent crisis – Veronique Barbelet referuje o své cestě do uprchlického tábora ve východním Chadu a o tom, jak zranitelní jsou muži a chlapci při humanitárních krizích. Více zde.
  • Can aid and LGBT rights be compatible? – ODI přivede dohromady nejvyšší politické činitele, aktivisty a odborníky k diskusi o tom, zda zahraniční dárci mohou – a měly by – podpořit práva gayů v rozvojových zemích. Více zde.
Další informace ohledně nadcházejících akcí, zdrojů a publikací naleznete zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace