Czech English

Arnika – Odborník zahraničních projektů

Arnika je českou nevládní neziskovou organizací zaměřenou na ochranu životního prostředí. Centrum pro podporu občanů pracuje na Balkáně a v zemích bývalého Sovětského svazu a pomáhá místním občanům hájit právo na zdravé životní prostředí, právo na informace a právo na účast v rozhodování.

Hledáme komunikačně schopného, samostatného, zodpovědného, pečlivého a tvořivého pracovníka či pracovnici. Jeho/její hlavními úkoly bude tvorba odborných studií, zpracování zpráv o kauzách, koordinace aktivit v zahraničí a podpora partnerských organizací.

Místem práce je Praha, nástup možný od května 2015 (i později dle dohody).

Náplň práce:

–    Psaní zpráv o situaci v partnerských zemích (v angličtině) –    Analýzy dodržování práva v oblasti životního prostředí –    Sestavování reportů o kauzách –    Organizace workshopů, přednášení a lektorování v zahraničí –    Prezentace informací (web, publikace, letáky, tiskové zprávy)

Požadujeme:

 –   Ochotu se učit a vstřebávat nové informace a pracovní postupy –    Ochotu zorientovat se v oblasti práva životního prostředí –    Výborné komunikační schopnosti –    Znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem –    Zájem o životní prostředí a dění v zahraničí

Výhodou je dřívější práce na podobné pozici, praktická zkušenost práce v neziskovém sektoru a zkušenost či vzdělání v oboru práva nebo mezinárodních vztahů. Výhodou je znalost dalších jazyků (ruština, němčina apod.).

Nabízíme:

–    Plat obvyklý v neziskovém sektoru –    Práci v příjemném kolektivu, neformální vztahy na pracovišti –    Smysluplnou a rozmanitou práci v zavedené profesionální organizaci –    Přizpůsobení pracovní doby dle domluvy –    Možnost uplatnění tvořivosti a vlastních nápadů 

Přihlášku zašlete do 10. dubna 2015. Ústní pohovory se uskuteční 15. dubna 2015.

 viktorie.lupacova@arnika.org (předmět: konkurz – zahraničí) Jako součást přihlášky zašlete motivační dopis a vysvětlete, proč máte zájem o toto pracovní místo, strukturovaný životopis, kontakty na dřívější zaměstnavatele a představu finančního ohodnocení. Vybrané uchazeče pozveme k ústnímu pohovoru.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace