Czech English

CARE – Projektový/á manažer/ka

Manažer/ka pro projekty odpovídá za přípravu, psaní, realizaci a reportování grantových a dotačních projektů (obsahové i rozpočtové části) v oblasti humanitární a rozvojové spolupráce, a to především ve spolupráci se zahraničními partnery v síti Care International. Přichází s návrhy na rozvoj činnosti české pobočky s využitím dotačních titulů a grantových příležitostí, sleduje nakládání s projektovými prostředky, reportuje v rámci organizace programové manažerce, sestavuje zprávy směrem k donorům, účastní se plánování činností v týmu CARE a s dalšími partnery. Manažer/ka bude využívat know-how organizace s mezinárodní působností. Jde o práci na zkrácený úvazek (0,5) s předpokladem pokračování na pracovní smlouvu, s výkonem v Praze a nástupem v prosinci. Celou nabídku si přečtěte tady.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace