Czech English

CDE – Koordinátor/koordinátorka veřejné kampaně k souvislostem rozvoje a změny klimatu

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • CDE – Koordinátor/koordinátorka veřejné kampaně k souvislostem rozvoje a změny klimatu

Centrum pro dopravu a energetiku (CDE) hledá nového koordinátora veřejné kampaně k souvislostem rozvoje a změny klimatu. Hlavní pracovní náplň tvoří komunikace o změně klimatu s dalšími aktéry, tvorba akcí pro veřejnost, tvorba kampaní a jejich evaluace, vytváření komunikačních výstupů kampaně na web, sociální sítě, pro media, analýza vazeb mezi veřejnými financemi a jejich dopady na životní prostředí, zadávání externích zakázek, spolupráce s ekologickými a rozvojovými organizacemi. V případě zájmu pošlete do 25. listopadu 2016 životopis a motivační dopis na adresu cde@ecn.cz. Plné znění pracovní nabídky a více informací naleznete zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace