Czech English

Charita ČR – Dobrovolní překladatelé

Tiskové oddělení Charity ČR hledá dobrovolné překladatele z/do angličtiny. Náplň činnosti jsou překlady textů různého charakteru a náročnosti. Jedná se o nárazové překlady během celého roku. Rozsah práce si určuje dobrovolník sám podle svých časových možností. Preferovaná je dlouhodobá spolupráce. Výhodou je procvičení angličtiny a nahlédnutí do činnosti Charity ČR a možnost uznání praxe. Požadována je pouze dobrá úroveň angličtiny, motivace a chuť k práci. Zájemci ať pošlou svůj životopis na adresu zuzana.hrncirova@charita.cz. Jako předmět e-mailu uveďte “Dobrovolný překladatel”. Vykonávat lze odkudkoliv, komunikace probíhá přes email.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace