Czech English

Charita ČR – Programový/á manažer/ka globálního rozvojového vzdělávání a osvěty

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • Charita ČR – Programový/á manažer/ka globálního rozvojového vzdělávání a osvěty
Charita Česká republika hledá zájemce na pozici „Programový/á manažer/ka globálního rozvojového vzdělávání a osvěty“ s nástupem od 1. června 2017. Nabízená pozice zahrnuje: zodpovědnost za chod sekce a vedení týmu GRV a osvěty, strategické plánování činnosti sekce a hledání nových projektových příležitostí a jejich financování, supervizi při psaní nových projektových žádostí, kontrola finanční stránky projektů a celé sekce a management české části evropského projektu „MIND Migration. Interconnectedness. Development“. Požadovány jsou předchozí zkušenosti, velmi dobrá znalost angličtiny a vynikající formulační schopnosti. Více informací naleznete zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace