Czech English

ČvT – Účetní podpora zahraničních misí

Člověk v tísni, o.p.s. hledá kolegu/ yni na pozici Účetní podpora zahraničních misí Do našeho pražského finančního týmu hledáme novou posilu, která by převzala odpovědnost za účtování, metodické vedení a kontrolu některé z našich zahraničních misí. Místo: Praha 2 Typ úvazku: plný  Nástup: září 2014 Vhodný/á kandidát/ka na tuto pozici splňuje následující požadavky: SŠ / VŠ ekonomického zaměření, praxe na pozici účetní min. 1 rok – praktická znalost podvojného účetnictví,  vhodná pozice i pro absolventy s praxí při studiu, znalost projektového (střediskového, zakázkového) účetnictví výhodou, přehled o české účetní a daňové legislativě, orientaci v účetních programech (SAP, Navision výhodou), uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word), znalost anglického jazyka, dobré komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly, schopnost zpracovat velké množství informací se zaměřením na detail. Co nabízíme: nástupní plat v rozmezí 24 – 26 000 Kč hrubého (dle zkušeností kandidátů) zázemí velké neziskové organizace s mezinárodní působností,  práce v mladém a dynamickém kolektivu, smysluplné pracovní uplatnění, metodické řízení, možnost školení a odborného růstu. V případě zájmu o tuto pozici zašlete nejpozději do 26. 8. 2014 motivační dopis a strukturovaný životopis Zuzaně Dvořákové na email HR@clovekvtisni.cz.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace