Czech English

Ekumenická akademie- dobrovolnictví v oblasti fair trade

Fair & Bio obchod, který provozuje Ekumenická akademie, hledá aktivní dobrovolníky na pravidelnou výpomoc s prodejem fair trade zboží do pražského obchodu a na prodejní akce. Ekumenická akademie je nezisková organizace, která se dlouhodobě zabývá systémem spravedlivého obchodu – fair trade. Kromě vzdělávacích aktivit provozuje kamenný obchod s fair trade sortimentem v Karlíně (Sokolovská ulice). Dobrovolníci mohou vyjíždět na akce, jarmarky a trhy pomoci s osvětou a propagací fairtradového zboží. Je možná pravidelná i nárazová spolupráce. V případě zájmu kontaktujte koordinátorku dobrovolníků Daniele Honigmann na adrese prodejna@ekumakad.cz.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace