Czech English

Glopolis – Pracovní pozice v oblasti potravinové bezpečnosti: vzdělávání a komunikace

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • Glopolis – Pracovní pozice v oblasti potravinové bezpečnosti: vzdělávání a komunikace

Program potravinové bezpečnosti analytického centra Glopolis otevírá novou pozici. Věnujete se problematice potravinových systémů a udržitelného rozvoje? Baví vás psaní odborných textů i komunikace na sociálních médiích? Hledáme kolegyni/kolegu s aktivním zájmem o témata zodpovědné spotřeby potravin a oblast vzdělávání, se smyslem pro podporu mezinárodního pracovního týmu a dovedností komunikovat a zviditelňovat projektová témata. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete požadované dokumenty do 22. 2. na plojharova@glopolis.org. Požadavky a doplňující informace najdete zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace