Czech English

INEX SDA – Koordinátor/ka agendy Cyklu globálního dobrovolnictví a (mezi)národních projektů

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • INEX SDA – Koordinátor/ka agendy Cyklu globálního dobrovolnictví a (mezi)národních projektů

Ideální pozice pro všechny, které zajímá globální dobrovolnictví a neformální vzdělávání a evropské projekty. Budete připravovat dobrovolníky na odjezdy na projekty v Globálním Jihu a to také na mezinárodním školení. Nahlédnete do zákulisí administrace Evropských projektů, jejich psaní i reporting. Pozice bude volná od listopadu, kdy bude probíhat zaučení ideálně na poloviční úvazek. Už od začátku roku by pak byla pozice na plný úvazek. Pokud máte o pozici zájem, napište do 22. října na lenka.kaderabkova@inexsda.cz, připoj svůj životopis a motivační dopis. Veškeré informace zde

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace