Czech English

INEX-SDA: Koordinátor/ka dobrovolnických projektů

Baví mě a rozumím neformálnímu vzdělávání, umím komunikovat s různými skupinami lidí a fandím dobrovolnictví! – Pokud to na Vás sedí, přihlašte se do výběrového řízení na pozici:

Koordinátor/ka dobrovolnických projektů a vzdělávacích aktivit v ČR

Termín pro zasílání životopisů do 26.4.2015, termín pohovorů 5. – 6. května 2015.

Pracovní náplň

Organizace mezinárodních dobrovolnických projektů v ČR: Administrativní podpora koordinátorky mezinárodních dobrovolnických projektů v ČR Propagace mezinárodních dobrovolnických projektů (včetně účasti na akcích v regionech ČR) Komunikace s partnery projektů Organizace akcí pro partnery (setkání, semináře, konference)

Koordinace a vzdělávání dobrovolných vedoucích projektů v ČR: Příprava a realizace vzdělávacího cyklu pro vedoucí (víkendová školení, tematické semináře, evaluační setkání vedoucích) Vyhledávání a nábor nových vedoucích, organizace informačních setkání Průběžná komunikace s vedoucími

Další vzdělávací aktivity: Podíl na přípravě a realizaci nového vzdělávacího modulu „Realizuj workcamp ve svém městě“ Výběr a propagace zahraničních seminářů a školení pro školitele

Očekáváme:

SŠ/ VŠ vzdělání (ideálně pedagogického zaměření) Min. 2 roky pracovní zkušenosti s realizací projektu/ů Zkušenosti s lektorováním či výukou mládeže nebo dospělých Zájem o oblast neformálního vzdělávání a chuť rozvíjet vlastní klíčové kompetence v této oblasti Zkušenost s mezinárodními dobrovolnickými projekty v ČR nebo zahraničí Časovou flexibilitu a spolehlivost Aktivní znalost angličtiny

Nabízíme:

květen-červen částečný pracovní úvazek (0,5), od července plný pracovní úvazek samostatnou, dynamickou a smysluplnou práci s možností vlastního rozvoje a vzdělávání příjemné prostředí neziskové organizace s flexibilními podmínkami včetně práce z domu plat odpovídající neziskovému sektoru pro danou pozici

Výběrové řízení, datum nástupu

Životopis a motivační dopis (max. 1 strana A4) zašlete na adresu dagmar.fouskova@inexsda.cz nejpozději do 26. dubna 2015 (včetně). V motivačním dopise, prosíme, uveďte podrobně vaše zkušenosti se vzděláváním a projektovým managementem. Pohovory proběhnou v termínu 5. – 6. května 2015, nástup do poloviny května 2015.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace