Czech English

Koordinátor/ka projektů rozvojové spolupráce

Centrum Dialog – občanské sdružení působící od roku 1998, zabývající se především rozvojovou spoluprácí (Adopce afrických dětí – projekt pomoci na dálku, rozvojové projekty v Guineji a Keni, převážně v oblasti vzdělání a zdravotnictví, benefiční aktivity na podporu afrických projektů, výstavy, přednášky…atd.) hledá koordinátora/koordinátorku projektů, vedoucí/ho kanceláře na HPP.
Náplň práce
  • administrativně-technická koordinace projektů a zajištění chodu kanceláře (správa projektu „Adopce afrických dětí“, vyřizování darovacích smluv, *vystavování certifikátů, kontrola plateb a řešení nedoplatků, zajištění informací od dětí pro jejich sponzory atd.)
  • koordinace dobrovolníků
  • komunikace s „adoptivními rodiči“ a koordinátory adopcí
  • komunikace s koordinátory adopcí v Guineji a Keni
  • vyřizování dotazů týkajících se našich projektů
  • fundraising
  • organizování benefičních akcí, výstav fotografií…
Nabízíme:
  • možnost přímo sledovat výsledky a smysluplnost své práce
  • zajímavou, samostatnou a kreativní práci
  • práci v příjemném kolektivu lidí vyznačujících se chutí pomáhat
Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, systematičnost, pečlivost, zodpovědnost a svižnost
  • předpoklady pro práci v týmu
  • znalost práce na PC
  • zájem o rozvojovou problematiku
  • pracovní znalost angličtiny a francouzštiny
Vážné zájemce prosíme, aby poslali svůj strukturovaný životopis a hlavně pak MOTIVAČNÍ DOPIS, nejpozději do 24.5.2015 na email centrum@centrumdialog.cz. Osobní schůzky se zájemci budou probíhat během první poloviny června a nástup by byl od začátku července.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí.

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.