Czech English

Lékaři bez hranic – stáž

Máte volný čas, který byste rádi smysluplně využili? Chcete získat odbornou praxi v neziskovém sektoru? Rádi se učíte novým věcem a jste komunikativní typ? Je Vám blízká činnost Lékařů bez hranic? Pokud je většina Vašich odpovědí „ano“, tak hledáme právě Vás. Nabízíme odbornou 4 měsíční stáž v oddělení fundraisingu s možností prodloužení v pražské kanceláři Lékařů bez hranic.

Pozice:           Stážista/ka – Donor Database Support

Místo:            Praha

Úvazek:         min. 4měsíční stáž vhodná pro studenty/absolventy

                       20hodin týdně v pracovní době kdykoliv od 9 do 17 hodin

Nástup:         od poloviny října 2014

Profesní životopis a motivační dopis (obojí v ČJ a AJ) zasílejte na e-mail: katerina.smolkova@lekari-bez-hranic.czDo předmětu zprávy uveďte heslo „Stáž – Donor Database Support“ Uzávěrka přihlášek: 24. 9. 2014 Shrnutí:        Nabízíme stáž v rámci oddělení fundraisingu v časovém období od 4 měsíců a více (dle možností kandidáta). Stážista bude zadávat a zpracovávat data v dárcovské databázi, zajišťovat písemnou komunikaci s dárci, zpracovávat data z telemarketingových a mailingových kampaní, pomáhat s drobnou administrativou.

Hlavní náplň práce a odpovědnosti:

–          Zadávání a zpracovávání dat v dárcovské databázi –          Zpracovávání dat z telemarketingových a mailingových kampaní –          Písemná komunikace s dárci – vyřizování emailů, příchozí korespondence a dalších požadavků dárců na oddělení péče o dárce –          Asistence se zpracováním potvrzení o darech a děkovných dopisů –          Administrativní podpora v rámci FR oddělení

Kvalifikační požadavky:

–          Min. SŠ vzdělání –          Angličtina (uživatelská slovem/písmem) –          Znalost práce na PC (MS Office) –          Dobré vyjadřovací schopnosti v písemné korespondenci –          Schopnost pracovat samostatně, pečlivost, důslednost –          Zájem o práci v neziskovém sektoru –          Srozumění s Chartou a principy Lékařů bez hranic

Nabízíme:

–          Potvrzení praxe/stáže –          Smysluplnou práci pro renomovanou mezinárodní humanitární organizaci –          Zaškolení a získání zkušeností s prací se CRM databází –          Získání povědomí o fungování fundraisingu v mezinárodní humanitární organizaci –          Zajímavá zkušenost a získání praxe pro studenty – vhodná příležitost pro další profesní rozvoj –          Účast na akcích Lékařů bez hranic –          Přátelský, malý a dynamický kolektiv –          Příjemné zázemí kanceláře blízko centra Prahy

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí.

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.