Czech English

NESEHNUTÍ – Finanční oddělení

Nevládní nezisková organizace NESEHNUTÍ Brno hledá kolegu/kolegyni do týmu finančního oddělení na zajištění účetnictví a personální agendy organizace. Náplň práce spočívá v účtování a administrativě veškerých dokladů organizace a mezd v účetním programu Pohoda, přípravu, kontrolu a zpracování mezd zaměstnanců/zaměstnankyň,  příprava podkladů pro případné kontroly ZP, ČSSZ, FÚ a ÚP, případně účast na kontrolách a jiné. Požadováno je SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru a znalost podvojného účetnictví, spolu s dalšími požadavky. Nabízen je částečný úvazek (32h týdně), dovolená 25 dní v roce, tvořivé pracovní prostředí a podíl na řízení organizace, stejně tak odpovědná a důležitá práce podporující ochranu životního prostředí a lidských práv. Pokud máte o nabízenou práci zájem, pošlete do 18. 7. 2016 svůj strukturovaný životopis, motivační dopis a telefonní kontakt na minimálně dvě osoby, které mohou podat reference na Vaši osobu ve vztahu k pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Nástup by byl 1.září nebo dohodou, pracoviště v Brně. Podívejte na se všechny potřebné informace.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace