Czech English

Neslyšící s nadějí – Koordinátor/ka péče o dárcovství

Pozorovatelská organizace FoRS Neslyšící s nadějí vyhlašuje výběrové řízení na pozici koordinátora péče o dárcovství. Tato organizace zajišťuje podporu v rámci zahraniční rozvojové spolupráce. Mezi hlavní úlohy koordinátora bude patřit zodpovědnost za vnitřní chod organizace Neslyšící s nadějí, podílení se na naplňování cílů pro dárcovství, fundraising, reklamní a mediální spolupráce a její vize. NsN Fundraising za účelem humanitární sbírky pro Kišiněv, Moldavsko, zejména v oblasti vzdělávání – podpora vzdělávacích programů pro kurzy uživatelů znakového jazyka, přípravu materiálů pro vyučování. V případě zájmu zasílejte své životopisy a motivační dopisy na organizace.nsn@gmail.com do 25. března. Více informací zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace