Czech English

Pracovník/pracovnice oddělení komunikace Caritas – VOŠ sociální Olomouc

Náplň práce: • Zajištění PR činností organizace, plánování, řízení a koordinace akcí pro veřejnost • Zpracování PR strategie • Systematická propagace školy, příprava propagačních materiálů • Kontakt s médii • Aktualizace internetových stránek • Prezentace na středních školách • Zpracování výroční zprávy • Fundraising Požadavky: • Minimálně středoškolské vzdělání, nejlépe se zaměřením na masovou komunikaci či jiný příbuzný obor • Komunikační, organizační a koordinační schopnosti • Výborný projev v ČJ – formulační a stylistické dovednosti • Dobrou znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook, PowerPoint) • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, loajalitu, flexibilitu • Ochotu se dále vzdělávat • Praxe v oboru PR nebo žurnalistiky, znalost AJ či dalšího světového jazyka výhodou • Nástup od 1.1.2014 (případně dle dohody) VOŠ sociální Olomouc nabízí: • Hlavní pracovní poměr, úvazek 1,0, případně částečně zkrácený • Pestrou a různorodou práci • Působení v motivovaném týmu • Práci v organizaci s dobrým jménem a silným zázemím • Možnost dalšího profesního a osobnostního rozvoje • Flexibilní pracovní dobu • Práci v přátelském kolektivu • Výborné technické zázemí (služební telefon, možnost zapůjčení notebooku, diktafonu a dalšího vybavení) • Odpovídající platové ohodnocení • Pracoviště v centru Olomouce • 5 týdnů dovolené • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím prostřednictvím elektronické pošty žádost o zařazení do výběrového řízení s přiloženým strukturovaným životopisem a motivačním dopisem. Žádosti zasílejte do 27. září 2013 na skola@caritas-vos.cz.
Výběrové řízení pro vybrané uchazeče proběhne ve čtvrtek 3. 10. 2013.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí.

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.