Czech English

Projektový manažer / Finanční manažer projektu

SALANGA hledá pro svého partnera, kanadskou humanitární organizaci, vhodné kandidáty na pozice: Projektový manažer / Finanční manažer projektu Jedná se o humanitární projekt pro Ukrajinu zaměřený na poskytování psychosociální pomoci, distribuce vody a nepotravinových balíčků vnitřním uprchlíkům na Ukrajině. Začátek projektu je v polovině října 2014 a konec cca v polovině června 2015 (cca 8 měsíců). Obě pozice budou v Kyjevě s občasnými cestami na východ Ukrajiny do bezpečných oblastí v doprovodu místního týmu. Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení, zázemí stabilní organizace, možnost uplatnění se v dalších humanitárních projektech v budoucnu v případě oboustranné spokojenosti. Další podmínky dle vzájemné domluvy. Požadujeme: Zkušenost s vedením větších humanitárních projektů, odpovídající vzdělání, dále pak znalost ruštiny nebo ideálně ukrajinštiny a perfektní znalost angličtiny (slovem i písmem). Předchozí zkušenost z Ukrajiny je velmi vítána. Zájemce prosím, aby zaslali svůj životopis a motivační dopis v anglickém jazyce na email nemec@salanga.org, a to nejpozději do 1.10.2014.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace