Czech English

Ústav mezinárodních vztahů – Stáže v ústavu a výzkumný pracovník Centra evropské bezpečnosti

  • Úvod
  • Pracovní nabídky
  • Ústav mezinárodních vztahů – Stáže v ústavu a výzkumný pracovník Centra evropské bezpečnosti
Získejte praktické i vědecké zkušenosti jako člen týmu ÚMV. Stážisté v Ústavu mezinárodních vztahů (ÚMV) mají příležitost získat zkušenosti a nové znalosti v oboru mezinárodních vztahů v rámci neziskové výzkumné instituce, jedné z vedoucích svého druhu v České republice. Informace o stážích najdete zde. ÚMV dále vyhlašuje výběrové řízení na pozici výzkumného pracovníka/pracovnice se zaměřením na bezpečnost v rámci Centra evropské bezpečnosti. Hlavní náplní práce bude provádět teoretický a metodologický výzkum a prezentovat jeho výsledky v mezinárodních časopisech a vydavatelstvích. Více informací zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace