Czech English

We CARE newsletter

9.3.2015
adelastiborova

Milí přátelé a příznivci CARE,

je nám potěšením, že Vám můžeme představit náš nový elektronický newsletter s názvem we CARE , neboli my se staráme. Vyjadřuje to program organizace CARE a věříme, že vzbudíme Váš zájem o aktuální dění. Oslovujeme proto Vás, naše dárce, podporovatele, příznivce a dokonce snad i PŘÁTELE!

Na co se můžete těšit? Budeme Vám přinášet nejen zprávy o aktuálních PROJEKTECH, na kterých se CARE – včetně CARE Česká republika – podílí, ale i PŘÍBĚHY LIDÍ, jimž jsme díky Vám mohli pomoci a kteří nutně potřebují naši „starost“ a podporu.

Věříme, že Vám budeme přinášet zajímavé příběhy, a že se na naše zprávy budete každý týden těšit. Je zcela na Vašem uvážení, zda náš newsletter budete odebírat. Pevně ale věříme, že Vás naše zprávy zaujmou a co víc, že budete chtít newsletter sdílet se svými přáteli, abychom mohli naplňovat poslání „we CARE“společně!

K odběru newsletteru se můžete přihlásit zde.

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace