Czech English

Český rozhlas – Rozděleni klimatem: Češi se nejvíc bojí sucha a migrace. Stále ale doufají, že jim se změny vyhnou

  • Úvod
  • Novinky z ČR a ze světa
  • Český rozhlas – Rozděleni klimatem: Češi se nejvíc bojí sucha a migrace. Stále ale doufají, že jim se změny vyhnou

Že člověku dělá velkou starost sucho, ještě automaticky neznamená, že ho přičítá změnám klimatu – a zároveň ne všichni, kteří změny klimatu považují za vážný problém, mají největší obavy právě ze sucha. Ačkoliv exkluzivní průzkum Českého rozhlasu a agentur PAQ Research a CVVM ukázal, že se na existenci klimatických změn shodne 93 % Čechů a Češek, vyplývá z něj zároveň i to, že si pod komplexním problémem představují různé věci. Často v závislosti na tom, z jaké pocházejí společenské třídy. Přečtěte si celý článek a výsledky průzkumu zde

Kontakt

České fórum pro rozvojovou spolupráci
Vladislavova 1460/12, 110 00 Praha 1

+420 222 522 480
info@fors.cz

IČ: 71010114
DIČ: CZ71010114 (nejsme plátci DPH)

Bankovní spojení
číslo účtu: 181618095/0300
ČSOB; Anglická 20, 120 00 Praha 2

FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci
je platformou českých nevládních neziskových organizací (NNO) a dalších neziskových subjektů, které se zabývají rozvojovou spoluprací, rozvojovým vzděláváním a humanitární pomocí.

Organizace ve FoRS sdílejí společný zájem prosazovat vyšší relevanci a efektivnost české i mezinárodní zahraniční rozvojové spolupráce a zvyšovat její pozitivní dopady pro obyvatele rozvojových a transformujících se zemí. 

Hlavním úkolem FoRS je zastupování společných zájmů členů a posilování spolupráce a vztahů mezi státními institucemi v ČR i EU a nevládními organizacemi na poli rozvojové spolupráce.


© České fórum pro rozvojovou spolupráci 2022 | administrace